Pealeht Laenamine Kiirlaen.

Written by John Doe on July 20, 2020

Kui Palju Soovid Laenata?

Kuna laenul pole tagatist, kindlustab laenuandja enda jaoks tulu teenimise kõrge intressimääraga, mis on tavaliselt kordades suurem kui näiteks pangalaenude korral. Näiteks euro laenamisel võib reaalne tagasimakstav summa olla eurot. Enne laenulepingu sõlmimist tutvu kindlasti intressiga ning veendu, et sulle sobib pakutav intressimäär. Vastasel korral võid sattuda väga koleda üllatuse otsa.

Taoliste lisatasude tõttu on tihtipeale targem laenuperioodi pikendamist vältida.

Intressi märgitakse erinevalt – mõned laenuandjad märgivad päevase intressi, mõned aastase. Enamik laenupakkujatest võimaldavad maksepuhkust või laenu tagastamise tähtaja pikendamist. Sellised toimingud aga ei ole sugugi soodsad. Taoliste lisatasude tõttu on tihtipeale targem laenuperioodi pikendamist vältida. Sellist laenu võtta on üsna kerge, kuid seda enam mõelge hoolikalt, kas see on tõesti ainus võimalus teie finantsiliste probleemide lahendamiseks.

Selleks, et saada tagatiseta kiirlaenu internetist, pole palju vaja. Peamiseks tingimuseks on inimese hea maksevõime ja selge ettekujutlus sellest, kuidas ta võetud kohustusi täitma hakkab. Tagatiseta kiirlaenu saab taotleda iga Eesti Vabariigi kodanik, kelle vanus jääb Kindlasti tuleb teha kindlaks, et laenu taotlejal poleks kehtivaid laenukohustusi, mis võiksid mõjutada laenu väljamaksmist.

Paljud võlausaldajad peavad oluliseks ka seda, et taotlejal oleks ametlik sissetulek ja stabiilne töökoht. Kuigi ametlikke sissetulekuid on erinevaid, on töökoht üks laenu tagasimakse põhitagatisi. Kehtivate maksehäirete puudumist loetakse samuti oluliseks faktoriks, millele tasuks tähelepanu pöörata, sest kui inimesel on kehtivaid maksehäireid, siis ta muutub võlausaldaja silmis ebausaldusväärseks kliendiks. Kui kõik eelnevalt mainitud tingimused on teile vastavad, jääb vaid minna valitud võlausaldaja koduleheküljele ja laenu taotleda.

Oluline on mainida ka seda, et raha tasub laenuks võtta vaid nii palju, kui te arvate, et suudate õigeaegselt tagasi maksta ja kui palju teile tõepoolest vaja on. Kui täiesti aus olla, siis tegelikult tasub antud teenusest igal juhul hoida nii kaugele, kui võimalik. Vastus on lihtne – statistika. Vastavalt Eesti Vabariigi Statistikaameti andmetele, enamus inimestest, kes võtavad või on kiirlaenu võtnud, seisavad silmitsi raskustega laenu tagasi makstes.

Ja selles ei ole isegi mõtet süüdistada võlausaldajaid või kõrgeid intressimäärasid. Probleem peitub nimelt natuke sügavamal. Käes on ajastu, kui hinda dikteerib kiirus, kuid kõrged hinnad ei vasta alati palga suurusele. Kahjuks alati ei jätku kõige jaoks, ei suudeta kannatada ja oodata. Sellest tingituna ei ela palju inimesed vastavalt nende võimetele.

Seetõttu ei tasu olla üllatunud selle üle, et nõudlus täiendavate rahaliste vahendite ja tagatiseta kiirlaenude järgi on suur. Ennekõike peaksid ettevaatlikud olema need, kelle sissetulekud on väikesed ja ebakorrapärased – nende jaoks on antud teenus äärmiselt ohtlik. Võttes arvesse asjaolu, et raha laenuks väljastades võtab võlausaldaja teadliku riski, et väljastatud laen talle ei tagastata või ta kaotab selle võlgade sissenõudmisel, on krediidiajalugu võlausaldaja jaoks väga oluline.

Tagatiseta laen halva krediidiajalooga on väga haruldane kombinatsioon, sest võlausaldaja tahab kindel olla selles, et laenatud raha talle tagastatakse. Kuna tagatis on võlausaldaja jaoks piisav garantii, siis vajadusel saab tagatiseks anda nii korteri, maja, kui ka auto. Jah, selline teenus on olemas ja see on suunatud inimestele, kelle jaoks pole kiirlaenu maksimaalne summa piisav ja kes soovivad võtta laenu tunduvalt pikemaks ajaks.

0 Responses to Pealeht Laenamine Kiirlaen.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *