Kui Teil On Vaja Raha Kiiresti

Written by John Doe on May 26, 2020

Kiirlaenude puhul räägitakse neist väga palju negatiivses valguses ja üritatakse kiirlaenude võtmist näidata kui väga negatiivset tegevust. Tõde on aga, et mõistlikult kiirlaenu võttes ja omades selget ettekujutust, kuidas kiirlaen tagastada, pole kiirlaenude kasutamises midagi halba. Pigem tuleks kiirlaenutooteid vaadata kui ühte konkreetset laenutoodet laenuturul, millel on täita oma funktsioon – kiire rahamure lahendamine ilma kommertspankasid asjasse segamata.

Iga võlausaldaja, kes tegeleb laenude andmisega, peab selleks saama erilitsentsi või loa.

Mõned haiglad ja kliinikud võivad teenustasu eest isegi sularahamaksete puhul allahindlust anda. Me kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle asjakohast kogemust. Meie lehe kasutamisel nõustud sa kõigi küpsiste ja meie privaatsuspoliitikaga. Iga võlausaldaja, kes tegeleb laenude andmisega, peab selleks saama erilitsentsi või loa. Selliseid teenuseid ei saa pidada ainukeseks viisiks oma finantsprobleemide lahendamiseks ning nende teenuste kasutamisega võivad kaasneda negatiivsed tagajärjed.

Te peate endale selgelt aru andma, et maksekohustuste hilinenud täitmise korral jõustub juriidiline vastutus ja võlausaldajal on õigus nõuda leppetrahvi. Trahvi suurus määratakse vastavalt lepingu tingimustele, kuid see ei saa olla suurem kui on kindlaks määratud laenu sätetes. Nagu varem ütlesime on kiirlaenu maksimaalseks summaks harva üle euro, samas kui krediidikonto võib olla avatud ka suuremas summas, näiteks , ja isegi eurot.

Krediitkonto väljastatakse kuni 36 kuuks, Eesti kiirlaenud – kuni 3 kuuks.

Kõik see ilma tagatise ja käendajateta. Vaadake lihtsalt millised tingimusi pakub sellele tootele Credit24! Teine erinevus on laenu tagasimakse periood. Krediitkonto väljastatakse kuni 36 kuuks, Eesti kiirlaenud – kuni 3 kuuks. Paljud Eesti krediidiasutused avavad üldsegi ilma tähtajata krediitkonto, mis sulgetakse alles pärast seda, kui klient esitab taotluse. Kolmas põhiline erinevus on intressid, mida laenuvõtja peab maksma.

Jutt ei käi praegu üldsegi intressimäärast, sest krediidiasutused määravad selle individuaalselt. Just nagu väikelaenu puhul, hakkab laenuvõtja kiirlaenu puhul maksma intresse kogu laenusummalt olenemata sellest, kas ta kasutas neid vahendeid või need jäid lihtsalt tema kontole seisma. See pole väga hea, sest võib juhtuda, et laenuvõtjad liialdavad oma tegelikke rahaliste vajadustega, vormistavad suurema laenusummat, mille pealt tuleb hiljem intressi maksta.

Krediidikontot on võimalik taotleda sama lihtsalt ja kiiresti, kui kiireid laenusid. Ilma kinnitamata, milleks vahendeid kasutatakse, ilma käendajate ja tagatisteta. Nii nagu Eestis kiirlaenud võimaldavad ka väikelaenud saada kliendil vajamineva summa oma arvele, seejärel maksab laen võtja intresse laenatud summalt. Kuid sellisel laenamise tüübil on ka mitmeid erinevusi:.

Miks sellise suure laenupakkumiste valiku puhul jäävad nii mõnedki Eesti laenuvõtjad truuks just kiirlaenudele? Esiteks ei tule nende kohta tehtavaid otsuseid kaua oodata. Kõigest 15 minutit – ja teie kontol on raha. Teiseks põhjuseks on see, et laenu vormistamiseks puudub vajadus esitada suurt kogust dokumente.

Veel üheks hea põhjuseks on mugavus ja lihtsus. Mis võiks olla lihtsam: lülitate internetiga arvuti sisse, lähete huvipakkuva krediidifirma veebilehele, täidate ära lihtsa taotluse ja saate kiiresti raha kätte. Kodust pole vaja kusagile minna. Kui te laenu tagasi ei maksa müüvad nad panditud eseme maha ning saavad oma kasumi, sageli on see isegi suurem, kui võetud laen , sest pandimaja teeb alati omapoolse juurdehindluse.

Vahel võite oma meilboksist leida kirju kus pakutakse mistahes laenu naeruväärselt väikeste nõudmistega või pakutakse teile sellist kiirlaenu näiteks telefoni teel helistades või saates sõnum. Laenu pakutakse stiilis saatke meile oma arveldusarve number ja saategi laenu. Enne kui tegutsema hakkate mõelge järele, kui ükski teine firma enam laenu ilma konto väljavõtteta ei anna, siis kas selline pakkumine teile kuidagi liiga heana ei kõla?

Tegu on petuskeemidega, kus laen väljastatakse nõudes näiteks laenutaotluse tasusid, mille peate laenu andvale ettevõttele enne selle saamist üle kandma. Kui seda teete, siis laenu teile loomulikult ei väljastata ning ilma olete sellestki rahast, mille petturite arvele laenu taotlemiseks kandsite. Seega vältige kõiki liiga heana tunduvaid laenupakkumisi, sest suure tõenäosusega te seal ühtegi laenu, ei kiirlaenu ega tarbimislaenu tegelikult ei saa.

Selliste laenudega üritatakse jätta muljet, et laenu saamine on lihtne ja rõhutakse inimeste vajadusele laenu saada, kuigi tegelikkus on hoopis teistsugune. Sõidukit ei hoita tagatisena kinni, vaid seda võib klient edasi kasutada. Fikseeritud intressimäär Boonuslaen on analoogne toode krediidikontole. Ükski kiirlaenukontor ega krediidiasutus ei ole huvitatud maksmata laenudest ehk halbadest laenudest.

Mida väiksem on ettevõtte halbade laenude portfell, seda madalamad on ta riskid ja seda soodsamat intressi on võimalik klientidele pakkuda ning ühtlasi seda konkurentsivõimelisem ettevõte on. Seega, kui peaksid tekkima makseraskused, siis võtke ennetavalt ühendust klienditoega. Tihtilugu kiirlaenukontorid on lahkelt nõus pakkuma lahendusi, näiteks maksepuhkuse näol, et saaksite välja tulla mõõnaseisust ning ei tekitaks viivistega veel suuremat maksukoormust. TFBank kiirlaenud on lepingutasuta ning laenusummale lisandub ainult intress.

0 Responses to Kui Teil On Vaja Raha Kiiresti

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *