Kas On Veel Kõnesoove?

Written by John Doe on May 25, 2020

Sellel paindlikul laenamisel on aga üks konks – intress. Kuna laenul pole tagatist, kindlustab laenuandja enda jaoks tulu teenimise kõrge intressimääraga, mis on tavaliselt kordades suurem kui näiteks pangalaenude korral. Näiteks euro laenamisel võib reaalne tagasimakstav summa olla eurot. Enne laenulepingu sõlmimist tutvu kindlasti intressiga ning veendu, et sulle sobib pakutav intressimäär.

Sellised toimingud aga ei ole sugugi soodsad.

Vastasel korral võid sattuda väga koleda üllatuse otsa. Intressi märgitakse erinevalt – mõned laenuandjad märgivad päevase intressi, mõned aastase. Enamik laenupakkujatest võimaldavad maksepuhkust või laenu tagastamise tähtaja pikendamist. Sellised toimingud aga ei ole sugugi soodsad. Taoliste lisatasude tõttu on tihtipeale targem laenuperioodi pikendamist vältida. Juhul, kui sa peaksid maksetega hilinema, on laenuandjal õigus nõuda ka viivist vastavalt laenulepingus sätestatule.

Kõik see toimub muidugi tingimusel, et taotletud laenud on tagastatud õigeaegselt.

Võib-olla on vaja midagi paremat; seetõttu on siin kokku võetud parimad krediidid internetis. Peate vaid valima oma esimese krediidi, mis on saadaval tasuta. Nagu näete on esimese intressivaba laenu taotlemine väga lihtne ja üsna kasumlik. Kõik see toimub muidugi tingimusel, et taotletud laenud on tagastatud õigeaegselt. Tähelepanuta ei tohiks jääda ka e-poed, kes pakuvad võimalust osta kaupa võttes intressivaba laenu.

Juhul kui teie lähituleviku sissetulekud on kindlad, ei tohiks antud laen teile mingeid raskusi tekitada, kuid sellest hoolimata tuleb laenates olla ettevaatlik. Meie viimane soovitus teile oleks jälgida enda sissetulekuid ja kulusid nii, et te ei peaks kunagi tundma vajadust võtta laenu, isegi neid, mida väljastatakse ilma intressita. Algus Kiirlaen Tasuta kiirlaen.

Kiirlaen nagu ka muud tüüpi laenud, on reguleeritud Eesti Vabariigi eeskirjadega. Tihti on sms laen ka lepingutasuvaba ning uute klientide meelitamiseks pakuvad ettevõtted sellist laenu esimesel korral ka ilma intressita või siis madalate tasudega, näiteks laenutasuga 1 euro. Esitage taotlus CreditStar. Esitage taotlus SMS-money. Esitage taotlus Ekspressraha. Esitage taotlus.

SMS laenu andvaid ettevõtteid on tegelikult palju rohkemgi, need leiate kui kirjutate Google otsingumootorisse sms laen, samuti leiate nii veel mitmeid teisigi veebilehti, kus kiirlaenusid omavahel võrreldakse. Kokku on Eestis seaduslikke sms laenu andvaid ettevõtteid 30 ringi. See on üks osa sellest Eestist, kus, ma usun, me kõik elada tahame.

Kui inimesed rohkem liiguksid, oleksid tervishoiukulud väiksemad. Nii et tegelikult on asi tunduvalt lihtsam, kui see vahest välja paistab. Põhiprobleemid on selles, et Eesti sporti tegelikult ei juhita. See tuli välja ka eilsel sporditeemalisel debatil, mille olümpiakomitee korraldas. Kui ma küsisin, kas keegi mäletab mõnda kultuuriministrit, kelle jaoks sport on olnud prioriteet, siis kellelgi ei tulnud kedagi meelde. Sellest tegelikult ka see peataolek.

Kui me vaatame spordiga seotud eelarveridasid, siis need on võrdlemisi muutumatud püsinud. Muutub ainult üks arv, mis on kolmandal lugemisel spordile lisandunud. Tore, et siin Riigikogus on palju sportlikke inimesi, kes leiavad, et sport on alarahastatud. Nad suunavad sinna lisaressurssi, aga sellegagi on seotud üks väike probleem: kogu raha jagamine võiks olla tunduvalt läbipaistvam.

Ma arvan, et sellest võidaksid kõik. Olukord, kus spordialaliitude presidentideks valitakse poliitikuid, et nii saaks minu, teie kõigi ja kogu rahva makstud maksuraha laiali jagada, lootes selle vastu kas siis mõnda ametikohta või rohkem hääli, ei ole minu arust ilus. Eriti ei ole see kena just spordis, kus me räägime ausa mängu reeglitest.

Ma olen ise selles minu jaoks, kui võib nii öelda, kaudses korruptsioonis osalenud, aga ma ei tunne ennast selles hästi. Ettepanek kaotada erisoodustusmaks spordile tehtud kuludelt on aastaid teemaks olnud. Riigikogu spordi ja liikumise toetusrühm – või mis iganes selle nimi ka pole – on tegelikult kahe põhiprobleemiga tegelenud või seadnud kaks suurt eesmärki: treenerite palgalisa kehtestamine, üldse treeneriameti väärtustamine ja erisoodustusmaksu kaotamine.

Palun kolm minutit lisaks! Aseesimees Laine Randjärv Kolm minutit lisaaega. Toomas Tõniste Õnneks nüüd viimasel hetkel me hakkasime treenerite probleemile mingeid lahendusi pakkuma, aga erisoodustusmaks on ikkagi spordile tehtud kulutustel juures.

Selle tõttu meie riik kaotab tunduvalt rohkem raha, kui rahandusminister siiamaani kartnud on – konkreetselt väljatoodud summad, mis me tegelikult võime eelarves kaotada, on mõned sajad tuhanded või miljon eurot, aga see, mis asemele tuleks, on viis kuni kaheksa korda suurem summa.

0 Responses to Kas On Veel Kõnesoove?

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *